Apple iPad Mini İncelenmesi

  • Haberin Tarihi: 6 Ağustos 2014
  • Bu haber 1139 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Apple iPad Mini İncelenmesi

Apple iPad mini teknoloji severlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Şüphesiz insan teknolojiyi yakından takip etmekle kalmıyor, onu hep en iyi değerlendirme şeklini arıyor. Bilgisayarın yükünü taşıyamayanlar ve telefonun da bilgisayar gibi tam görev yapmamasından yakınanlar için tabletler kurtarıcı olarak insanların karşısına çıkıyor.

Tabletlerde de en iyi markalar en iyi ürünlerini birbirleriyle yarışır biçimde piyasaya sürmekte. Sony, samsung ve daha nicesi bu konuda gündemde olan başlıca markalardan sadece birkaçı. Ama Apple cihazları dünya üzerinde bir başka etki bıraktığı için doğal olarak en fazla tercih edilen ürünler oluyor. Bir Apple ürünü olan iPad mini 7.9 inç ekranıyla yapmak istediğiniz her şey için ideal bir cihazdır. 1024 x 768 çözünürlükteki parlak ekranında web sayfaları, fotoğraflar ve videolar çok canlı ve net görünür.

A5 çip sayesinde uygulama çalıştırmaları ve internette gezinme süper hızlılık kazanır ve enerji bakımından verimli tasarımı sayesinde 10 saate kadar uzun pil ömrü sağlar. iOS 7 Denetim merkezi AirDrop ve daha akıllı multitasking gibi özelliklerle iOS u kullanmak daha kolay hale geliyor ve iPad e özel tasarlandığı için mükemmel çalışıyor. Ayrıca iPad ; e-posta göndermek, internette gezinmek ve görüntülü aramalar yapmak için muhteşem özellikler içeriyor.

Güçlü uygulamalar içeren iPad’de App Store’de 475.000’in üzerinde uygulama, teknoloji severleri bekliyor.

Düzenleyen: Enes Tarık Albayrak

Anahtar Kelime: , , , ,

Bir Yorum Yazın