İş Adamları Derneği 1.Bölge Toplantısı Elazığ’da Yapıldı

  • Haberin Tarihi: 23 Haziran 2014
  • Bu haber 1227 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
İş Adamları Derneği 1.Bölge Toplantısı Elazığ’da Yapıldı

Tüm Sanayici İş Adamları Derneği 1.Bölge toplantısı Elazığ’da yapıldı.

Toplantıya Malatya, Bingöl ve Diyarbakır şube başkanları ve komisyon üyeleri katıldı.

Tüm Sanayici İş Adamları Derneği 1.Bölge toplantısı Elazığ’da yapıldı.

Tümsiad dernek binasında gerçekleştirilen toplantıya Tümsiad Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Kara, Tümsiad Elazığ Şube Başkanı Süleyman Şeker, Genç Tümsiad Elazığ Şube Başkanı Erkan Demir, Diyarbakır, Bingöl ve Malatya illerinin Şube ve komisyon Başkanlarının yanı sıra Elazığ Tümsiad şubesi komisyon başkanları ve üyeleri katıldı. 1.Bölge toplantısında şubeler yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verirken, ağırlıklı olarak illerin ekonomik durumu ve yatırımlar konuşuldu.

Tümsiad Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Kara şube ve komisyon başkanları toplantısının bundan böyle farklı illerde zaman zaman yapacaklarını belirterek; Üyeler ile ilişkiler, komisyonların eksiklikleri, üyeler ile toplantı, şubelerin etkinlikleri, kardeş kuruluşlar ile ilişkiler, projeler, fuar, iftar programları hakkında şubelerden ve komisyon başkanlarından bilgiler aldı.

Tümsiad Elazığ Şube Başkanı Süleyman Şeker Bölge toplantısına Elazığ olarak ev sahipliği yaptıkları için mutlu olduklarını belirterek Tümsiad Elazığ şubesinin yaptığı çalışmalar hakkında misafirlere bilgiler verdi.

Toplantı daha sonra karşılıklı olarak şubelerin fikir alışverişiyle sona erdi.

Bir Yorum Yazın