Elazığspor Hakkında Ne Dedi?

  • Haberin Tarihi: 17 Haziran 2014
  • Bu haber 892 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Elazığspor Hakkında Ne Dedi?

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit yanılmaz, Elazığspor ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit yanılmaz, Elazığspor ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Elazığspor’un hiçbir zaman sahipsiz ve yönetimsiz kalmayacağını belirten YANILMAZ, “Elazığspor’u kendi haline bırakamayız” dedi. Yanılmaz, yeni stadyum konusu ve semt sahaları konusunda da değerlendirmeler yaptı.

Elazığspor’daki belirsizlikte gözlerin çevrildiği isim olan Elazığ Belediye başkanı Mücahit YANILMAZ, yaşanan süreçle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
İlbey Otel’de düzenlenen basın toplantısında Elazığspor ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan YANILMAZ, Elazığspor’un kongre sürecinde olduğunu ve Elazığspor Yönetim Kurulu’nun öncelikle bu konuda kararını vereceğini ifade etti.

Elazığspor’un sahipsiz ve yönetimsiz kalmayacağının altını çizen ve kendisine başkanlığa talipli olan Elazığlı birçok işadamının başvurduğunu kaydeden Elazığ Belediye başkanı Mücahit YANILMAZ, şehrin bütününün sahip çıktığı bir yapılanmanın oluşması gerektiğini, kendisinin de hiçbir zaman bu yapılamanın dışında olmadığını, aksine tam merkezinde olduğunu vurguladı ve yapılması gereken ne varsa yapacağını söyledi.

Elazığ’a yapılması gündemde olan yeni stadyum konusunda görüşmeler yaptıklarını kaydeden Belediye başkanı Mücahit YANILMAZ, sürecin hızlandırılması için gerekeni yapacaklarını belirtti.

Elazığ’a yapılması planlanan yeni stadyum konusunda değerlendirmelerde bulunan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ, bu konuda Gençlik ve Spor Bakanı ile Ankara’da bir görüşme yaptığını ve ilerleyen günlerde yeniden görüşeceğini belirterek, sürecin hızlandırılması için ne gerekiyorsa yapacaklarını söyledi.

Düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalarda bulunan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ, ilimizde semt sahalarının bulunduğunu fakat kullanılmadığını belirtti.
Başkan YANILMAZ, Belediye bünyesinde spor bölümü oluşturulacağını ve kurulacak olan yeni spor kulübünün sadece Elazığlı sporcu, antrenör ve çalışanlardan oluşacağını kaydetti.

Bir Yorum Yazın