F.Ü. Hastanesi Personeline İş Güvenliği Eğitimi

  • Haberin Tarihi: 5 Haziran 2014
  • Bu haber 1075 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
F.Ü. Hastanesi Personeline İş Güvenliği Eğitimi

FIRAT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ PERSONELİNE “ İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLDİ

Fırat Üniversitesi Hastanesi Temizlik ve destek hizmeti personeline “İş Güvenliği Eğitimi” konusunda uzmanlar tarafından seminer verildi.
Fırat Üniversitesi Hastanesi Konferans Salonu’nda düzenlenen seminere, hastanede çalışan temizlik ve destek hizmetleri görevlileri katıldı.
Düzenlenen eğitim Fırat Üniversitesi Hastanesi personeline 5 gurup halinde olmak üzere toplam 5 gün devam etti ve eğitim İş Güvenliği Uzmanı Erkan Sevinç ve İş Yeri Hekimi Dr. Cem Şahin tarafından verildi.
İş Yeri Hekimi Dr. Cem Şahin Fırat Üniversitesi Hastanesi Temizlik ve destek hizmeti personeline, genel iş güvenliği kuralları oluşturulması, kazaların ve meslek hastalıklarının önlenmesi ve güvenli bir iş ortamı oluşturulması konularında katılımcılara bilgiler verdi.
Fırat Üniversitesi Hastanesi personellerinin iş sağlığı ve güvenliğine önem verdiklerini kaydeden Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. M. Said Berilgen, “Bu tür eğitimleri çok önemli olarak görüyoruz. Değişik alanlarda çalışan personelin iş güvenliği risklerini öğrenmesi gereklidir. Her bireyin huzurlu bir şekilde çalışma hayatını sürdürmesine hastane yönetimi olarak büyük önem veriyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın