Elazığspor Mali Genel Kurulu’nda Flaş Gelişme

  • Haberin Tarihi: 4 Haziran 2014
  • Bu haber 910 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Elazığspor Mali Genel Kurulu’nda Flaş Gelişme

Elazığspor’da Olağanüstü Kongre kararı alındı.

Elazığspor Yönetimi Olağanüstü Kongre Kararı aldı.
Bu gün (4 Haziran) saat 15:00’da başlayan Mali Genel kurulda konuşan Elazığspor başkanı Selçuk Öztürk, yönetim kurulu olarak olağanüstü kongre kararı aldıklarını açıkladı.

Tahmini bütçe 48. 728.607,08 TL…

Elazığspor Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı’na Selçuk ÖZTÜRK Başkanlığı’ndaki Yönetim Kurulu’nun sunduğu Faaliyet Raporu’nda Elazığspor’un toplam borcu 33 Milyon 733 Bin 97 TL olarak gösterilirken, 28 Mayıs 2014-31 Mayıs 2015 Tarihleri arasındaki süreyi kapsayan Tahmini bütçenin ise 18. 632.355,50 TL olduğu belirtildi.

“Serdar ve Deniz’in transfer bedeli bilançoda yok.”

Mali Genel Kurul sonrası kürsüye gelerek delegelerin sorularını cevaplayan Başkan Selçuk Öztürk 27 Milyon borç ile aldıkları Elazığspor’un toplam borcunun 33 Milyon olduğunu belirterek 9 Milyon bonservis bedeliyle Trabzonspor’a transfer olan Serdar Gürler ve Deniz Yılmaz’a verilen bu

bedelin bu bilançoda yer almadığını söyledi. Ayrıca Serdar Gürler’in Elazığspor’dan alacağı 210 Bin Euro’nun yanı sıra transferinde 50 Bin Euro daha getireceğinin altını çizen Başkan Öztürk Deniz Yılmaz’ında Elazığspor’dan alacağı 40 Bin Euro’dan vazgeçtiğini söyledi. Bu rakamları da ekledikleri zaman Elazığspor’a yaklaşık 10 Milyon TL kaynak sağladıklarını ve bu miktarında toplam borçtan düşürüldüğü zaman borcun 23 Milyon’a düşeceğini, ayrıca 2 futbolcunun transferi konusunda bazı kulüplerle temas halinde olduklarını ve bu futbolcuları da 2-2.5 Milyon transfer bedeli ile transfer edeceklerini belirtti.

Elazığspor’a tarihinde en büyük transfer bedeli ile futbolcu transfer eden yönetim kurulu olduklarını anlatan Öztürk, Batuhan Karadeniz ve 2 futbolcuyu da Elazığspor’a kazandırdıklarını ifade etti. Sahipsizlik nedeniyle Elazığspor’un Süper Lig’den düştüğünü kaydeden Selçuk Öztürk Yönetim Kurulu olarak Olağanüstü Kongre kararı aldıklarını da sözlerine ekledi.

Bir Yorum Yazın