Yanılmaz, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri İle Toplantı Yaptı

  • Haberin Tarihi: 20 Mayıs 2014
  • Bu haber 821 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Yanılmaz, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri İle Toplantı Yaptı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin katılımıyla koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda 1 haftalık planlamalar ve müdürlüklerin performans değerlendirmeleri yapıldı.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, hafta içi birimlerin gerçekleştirdiği hizmetleri yerinde denetlerken hafta sonu da başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin katılımıyla Koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi.

Belediye meclis salonunda yapılan toplantıda bir açıklama yapan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, şehrin gelişip kalkınması adına gece gündüz demeden çalışacaklarını kaydederek, her müdürlüğün büyük bir özveriyle çalışması gerektiğini vurguladı.

Koordinasyon toplantılarının belirli aralıklarla yapılacağını ve her müdürlüğün performansının değerlendirileceğini belirten Başkan Mücahit Yanılmaz, amaçlarının kalıcı hizmetlere imza atmak olduğunu ifade etti.

Koordinasyon toplantısında birim müdürlerine hitaben; hizmette adil ve şeffaf olmalarını, harcamalarda ise hassas ve titiz davranmaları gerektiğini söyleyen Başkan Mücahit Yanılmaz, Elazığ’a hizmet etmede cömert, harcamada ise olabildiğince cimri olmaları gerektiğini belirtti.

Birim müdürlerine, gelirlerin artırılması yanında giderlerin de azaltılması talimatını veren Başkan Mücahit Yanılmaz, insan kaynakları yanında mali disiplinin de başarılarında ve hizmetlerin çoğaltılmasında etkili olacağını ifade etti.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın