Boğazına Kaçan Sineği Öldürmek İsterken…

  • Haberin Tarihi: 20 Mayıs 2014
  • Bu haber 776 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Boğazına Kaçan Sineği Öldürmek İsterken…

65 yaşındaki Aydın Kıyak, boğazına kaçan sineği öldürmek için tehlikeli bir yöntem kullandı. Tarım ilacı içen Kıyak, Fırat Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Doktoru durumunun kritik olduğunu açıkladı.

Boğazına kaçan sineği öldürmek için tarım ilacı içirilen 65 yaşındaki çoban Aydın KIYAK hastanelik oldu.

Olay, Elazığ’ın Sivrice ilçesine bağlı Gözeli köyüne meydana geldi.

İddiaya göre, çobanlık yapan 65 yaşındaki Aydın KIYAK’ın 2 gün önce boğazına sinek kaçtı. Boğazına kaçan sinekten rahatsız olan KIYAK, durumu yanında çalıştığı işverenlerin yakınlarına söyledi

deneme

Durumdan haberdar olanlar KIYAK’ın boğazına kaçan sineğin ölmesi için tarım ilacı içmesini önerdi. Bunun üzerine KIYAK, tarım ilacını içti. Rahatsızlanan KIYAK, Fırat Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Midesi yıkanan ve panzehir verilen KIYAK, yoğun bakıma alınarak solunum cihazına bağlandı.

Fırat Üniversitesi Dahiliye Yoğun Bakım Servisi doktoru Bedrettin Orhan, hastaya çok tehlikeli bir tarım ilacı verildiğini ifade ederek “Biz midesini yıkadık ve panzehir verdik. Şu anda durumu kritik, yoğun bakımda tedavisi sürüyor” dedi.

Babasının durumunu anlatan oğlu Mehmet KIYAK ise “Doktorun dediğine göre çok etkili bir ilaçmış, yani zehirmiş” şeklinde konuştu.

Olayı haber alan KIYAK’ın yakınlarıysa hastane bahçesinde ve yoğun bakım servisi önünde toplandı.

Olayla ilgili jandarmanın soruşturma başlattığı öğrenildi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın