Müsiad Genel Başkanı Elazığ’a Geldi

  • Haberin Tarihi: 25 Nisan 2014
  • Bu haber 1341 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Müsiad Genel Başkanı Elazığ’a Geldi

Müsiad Genel Başkanı Nail Olpak ve beraberindeki iş adamları Müsiad’ın 85. Genel İdare Kurulu’na katılmak üzere Elazığ’a geldi.

Müsiad Genel Başkanı Nail Olpak ve beraberindeki iş adamları Müsiad’ın 85. Genel İdare Kurulu’na katılmak üzere Elazığ’a geldi.

MÜSİAD Heyetini Elazığ havalimanında Müsiad Elazığ Şube Başkanı Av. İbrahim Gök, MÜSİAD yönetim kurulu üyeleri ve iş adamları karşıladı.

Müsiad heyeti daha sonra Sivrice yolu üzerindeki Kinederiç mevkiinde bulunan Müsiad Hatıra Ormanı’nda fidan dikti.

Müsiad Genel Başkanı Olpak, fidan dikiminin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, “Müsiad olarak bugün Elazığ’da 85. Genel İdare Kurulumuz için buradayız. Güne güzel başladık. Bir süredir yaptığımız çok hoş bir uygulamamız vardı. Programlarımızda katılan misafirlerimize ağaç sertifikaları veriyorduk. Elazığ Şubemize de teşekkür ediyoruz. Onu biraz daha geliştirmişler. Fiili bir şekilde Müsiad Elazığ Hatıra Ormanı’nın fiili dikimini gerçekleştirdik. Ümit ediyoruz ki yeşil başlayan bu faaliyet aynı şekilde güzelliklerle devam eder” dedi.

Bir gazetecinin sorusu üzerine 2014 yılının ilk 3 ayının ekonomik verilerini değerlendiren Olpak, “Tam cümlesiyle söyleyeyim. 2013’ü değerlendirirken iyi başladık, aslında iyi sürdürdük ve iyi de bitirdik demiştim. Çünkü değişik yorumlar vardı. 2014’e de biz benzeri tabloyu görüyoruz. İlk 3 ayın rakamları açıklandı. 4. Ayın rakamları öncü verileri elimize gelmiş durumda. 2014 ü de bugün şartlarıyla değerlendirerek söylüyorum. 2013’ten daha kötü bir yıl olarak görmüyoruz. Daha iyi olmaması için de hiçbir sebep yok” dedi.

Müsiad Heyeti daha sonra Elazığ Valiliği, Fırat Üniversitesi Rektörlüğü, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Elazığ Belediye başkanlığını ziyaret etti. Ziyaretlerde Elazığ’a yapılacak yatırımlar değerlendirildi.

Anahtar Kelime: ,

Bir Yorum Yazın